Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy swoim zaangażowaniem i wiarą w skuteczność naszych terapii są w stanie pomóc naszym pacjentom, poprzez wyeliminowanie lub znaczące złagodzenie bólu.

Robert Jan Chmielewski – lekarz

Doktor Robert Chmielewski dołączył do naszego zespołu na początku 2018 roku. Jest absolwentem Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Swoje zainteresowania medyczne przez szereg lat rozwijał na oddziale chirurgii ogólnej. Temat diagnostyki i leczenia boreliozy zgłębiał podczas staży w partnerskiej klinice BCA w Augsburgu pod opieką dr Carstena Nicolausa. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ILADS. Interesuje się akupunkturą i tradycyjną medycyną chińską oraz medycyną przeciwstarzeniową. Traktuje pacjentów holistycznie uwzględniając ich dobrostan nie tylko fizyczny ale i stan psychiki.
Poniżej dr Chmielewski podczas szkolenia w klinice BCA Clinic w Augsburgu w towarzystwie dyrektora medycznego kliniki, Dr. Carstena Nicolausa.

bcw2 (2)

Pielęgniarka:

Magdalena Jazurek

Magda Jazurek

Magdalena Konowrocka- dietetyk

Magda Konowrocka

Prowadzę gabinet doradztwa żywieniowego i dietetycznego. Głównym założeniem mojej działalności jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pokazanie jak ważna jest dla każdego z nas zdrowa i zbilansowana dieta, dedykowana indywidualnemu Pacjentowi. Celem mojej działalności jest nie tylko zmiana nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kilogramów, ale także doradztwo żywieniowe i dietetyczne w różnych chorobach cywilizacyjnych takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze a także choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników, dna moczanowa, depresja i wiele innych jednostek chorobowych.  Pacjenci otrzymają  fachową pomoc merytoryczną na wysokim poziomie. Wsparcie we wdrażaniu w życie indywidualnego planu żywieniowego oraz motywację do działania zarówno w trakcie samej kuracji, jak i w następującym po niej okresie stabilizacji w celu utrzymania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Jestem absolwentem studiów podyplomowe na WUM na kierunku „Dietetyka w  choroby wewnętrznych i metabolicznych”, studiowałam w Instytut Żywienia i Żywności „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka”. Celem dalszego rozwoju biorę udział w licznych konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką mojego zawodu. Aby móc współpracować z placówkami oświatowymi takimi jak przedszkola i szkoły (wymogi prawne oświatowe) ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych na kierunkach „Przygotowanie pedagogiczne” i „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”.